Lietuvos Taekwondo Federacija

Lietuvio Bronza oficialiame Europos Taekwondo Sąjungos (ETU) turnyre

Šių metų rugsėjo 19-20 dienomis Varšuvoje vyko Taekwondo čempionatas - Polish open 2009. Šis oficialus Europos Taekwondo Sąjungos čempionatas svarbus tuo, kad aštuonių Europos šalių sportininkai išbandė savo pasiruošimą prieš dalyvavimą suaugusių Pasaulio čempionate, kuris vyks spalio mėnesį Kopenhagoje. Lietuvos atstovas Vitoldas Dzikevič kovėsi svorio kategorijoje iki 80 kg. aštuntfinalyje rezultatu 7-0 Vitoldas nugalėjo Varšuvos klubo sportininką Massakowski Ludomir. Ketvirtfinalyje rezultatu 2-0 mūsų sportininkas sunkioje kovoje įveikė Lenkijos nacionalinės rinktinės narį Kolodziejzcyk Kamil, kurio metu patyrė čiurnos traumą. Pusfinalyje Vitoldas kovojo su Europos čempionato bronzos medalininku Pazinski Piotr ir, dėl patirtos traumos, teko nusileisti lenkui. Taekwondo Pasaulinės Federacijos (WTF) viceprezidentas Park Soo Nam asmeniškai pasveikino lietovos kovotoją su geru rezultatu ir pagyrė už ryžtą.

 

 

Dar šiais metais Spalio mėnesį Vitoldo laukia Pasaulio suaugusiųjų čempionatas ir lapkričio mėn. Europos jaunimo čempionatas Ispanijoje.

Kitą savaitę Vitoldas Dzikevič su Lietuvos rinktinės vyr. treneriu Žymantu Bražiūnu išvyksta į pasiruošimo stovyklą Vokietijoje, kur treniruosis su Olimpinių žaidynių ir pasaulio čempionatų dalyviais bei prizininkais. Tikimės, kad pirmasis Europos Taekwondo Sąjungos oficialiai reitinguojamas lietuvos sportininkas sėkmingai atstovaus Lietuvą Pasaulio ir Europos čempionatuose.