Lietuvos Taekwondo Federacija

Jewoo president cup (adidas) 2008

Šių metų vasario 1,2,3 dienomis Sindelfingene (Vokietija) vyko kasmetinis didžiausias pasaulyje vaikų taekwondo turnyras Jewoo president cup 2008. Į šį renginį susirinko virš tūkstančio dalyvių iš 25 pasaulio šalių. Iš Lietuvos dalyvavo Vilniaus "TORNADO" ir Šiaulių sportininkai.Vilniečiai iškovojo 1 aukso (Mantas Bubnelis)ir 1 bronzos (Aleksandras Adomaitis) medalį bendroje kategorijoje. Aukšto meistiškumo-profesionalų kategorijoje sidabro medalį iškovojo Artiomas Korotkovas. Artiomas laimėjo trys kovas ir tik nusileido finale labai pajėgiam Graikijos sportininkui.

Dar du medalius pradedančių tarpe iškovojo Šiaulių sportininkai- sidabro (Lukas Urbonas), bronza (Edvinas Rakickas).

Vasario 15 dieną įvyks atrankinė kova dėl vietos jaunių rinktinėje tarp Artiomo Korotkovo (Vilnius) ir Viliaus Černiavskio (Klaipėda). Laimėtojas vyks į jaunių pasaulio čempionatą Turkijoje.