Lietuvos Taekwondo Federacija

Davgavpils Cup 2009

2009 m. kovo mėn. 21 d. Latvijoje, Daugpilyje įvvyko Tarptautinis Taekwondo Čempionatas „Daugavpils Cup 2009“. Lietuvai atstovavo 10 dalyvių- visi iš Vilniaus Taekwondo klubo „Tornado“. Lietuviai pasirodė puikiai ir iškovojo net 16 medalių (9-aukso, 4-sidabro, 3-bronzos). Nors kiti klubai delegavo po daugiau sportininkų, “Tornado” klubas iškovojo 2-ąją komandinę vietą. Aukso ir sidabro medalių „Tornado“ klubas surinko vienodai su 1-os komandinės vietos laimėtojais ir tik suskaičiavus 3-iasias vietas lyderio pozicija buvo užleista žymai daugiau dalyvių delegavusiam Latvijos „Jitae“ sporto centrui. Geriausiojo kovotojo taurė taip pat atiteko lietuviui, – Eduardui Pundzevičiui,- iškovojusiam 3 aukso medalius.

Nei vienas Lietuvos kovotojas neliko be medalio, o kai kurie iškovojo net po keletą.

Aukso medalius iškovojo: Norbertas Bražiūnas, Jonas Adomaitis, Aleksandras Adomaitis, Artiom Korotkov, Justas Ligeikis ir Eduardas Pundzevičius.

Sidabro medalius iškovojo: Mantas Beinorius, Jonas Adomaitis, Paulius Šakėnas.

Bronzos medalius iškovojo: Aleksandr Machovenko, Artiom Korotkov, Erikas Klačiok.

Poomsae rungtyje nepralenkiami buvo lietuviai; amžiaus grupėje iki 9 metų pirma vieta atiteko E. Pundzevičiui, o viresniųjų grupėje pirma vieta atiteko P. Šakėnui, antra – J. Ligeikiui.