Lietuvos Taekwondo Federacija

Vasara - stovyklų metas

Kaip ir kasmet,liepos-rugpjūčio mėn.  vasara2011Lietuvos rinktinės nariai ir kiti sportininkai dalyvavo tarptautinėje stovykloje Vokietijoje Fridrickshafeno mieste. Tai puikus miestas prie didžiausio to regiono ežero „BODENSEE“ esantis prie Šveicarijos ir Austrijos  Alpių. Stovyklą organizavo TCC (Taekwondo competence center) kurio vadovas Markus Kohloffel. Susirinko apie 200 dalyvių iš Lietuvos, Liuksemburgo, Švedijos, Čekijos, Vokietijos.

 

Buvo organizuotas draugiškas tarptautinis futbolo turnyras, kur iš 8 komandų – Lietuvos rinktinė iškovojo trečiąją vietą. Kasdieną vyko po dvi treniruotes. Buvo dėstoma: kovinė technika –Kyorugi, Poomsae, savigyna, Dartfish-elektroninės programos, fizioterapijos pagrindai.

 Svarbiausia tai, kad buvo pasirašyta sutarts,-ir Lietuvos Taekwondo federacija tapo TCC (Taekwondo competence centre) atstovu Pabaltijo šalyse. Pirmasis TCC renginys – stovykla Lietuvoje planuojama 2012 vasario – kovo mėn. Šį renginį ves centro vadovas iš Vokietijos Markus Kohloffel ir Lietuvos rinktinės vyr. Treneris Žymantas Bražiūnas. Planuojama, kad dalyvaus Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos, Čekijos ir Liuksemburgo sportininkai. Renginys vyks 3 dienas Vilniuje. Daugiau info pasirodys vėliau mūsų tinklapyje.