Lietuvos Taekwondo Federacija

Taekwondo: parodomoji sporto meistrų programa ramiojo vandenyno ir azijos šalių virtuvių dienose

vkcVilniaus Rotušės aikštėje šį šeštadienį, birželio 2 dieną vyks Ramiojo vandenyno/Azijos šalių virtuvių dienos. Išskirtinę ir įspūdingą taekvondo techniką Rytų kovos menų parodomojoje programoje pristatys Lietuvos taekvondo rinktinės treneris ir Vilniaus sporto klubo „Tornado“ vadovas Žymantas Bražiūnas su savo auklėtiniais.
Parodomosios taekvondo programos metu bus demonstruojami: bazinės technikos veiksmų elementai - „pumse“*, sparingo techniniai elementai - „kyorugi“** ir lentelių laužymo technika, vadinama „kyokpa“***.

Rytų kovos meno, o jau ir nuo 2000 metų tapusios olimpinės sporto šakos parodomąją programą pristatys įvairių amžiaus grupių atstovai: vaikų, paauglių ir suaugusiųjų. Pasirodymo metu dideliame ekrane žiūrovai turės galimybę stebėti vaizdo medžiagą apie taekvondo istoriją, plėtrą ir populiarumą visame pasaulyje.
Taekvondo pasirodymas planuojamas apie 16:30 val.
Lietuvoje taekvondo gyvuoja jau 20 metų. Per tuo metus yra iškovota daugybė medalių turnyruose nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, surengta mokomųjų seminarų, išugdyta daug aukštos klasės sportininkų ir specialistų. Nuo 2000-ųjų Sidnėjaus olimpinių žaidynių-taekvondo įtraukta į oficialią olimpiados programą. Lietuvos taekvondo federacija džiaugiasi turėdama savo atstovus Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatų sąrašuose.

Daugiau informacijos:

  • Apie taekvondo Lietuvoje ir parodomąją programą – taekwondo.lt
  • Apie Ramiojo vandenyno ir Azijos šalių virtuvių dienas –  vilniuskc.lt

Lietuvos taekvondo federacija
Žymantas Bražiūnas 8 670 21 701

Taekvondo parodomosios programos video klipas